Doprava, os. odběry, platby

Více informací o dopravě nebo osobním odběru se dozvíte najetím myší na jednotlivá loga.

Průměrná doba dodání je 2-3 prac. dny. Stejná lhůta platí i pro osobní odběry, kam balíčky zasíláme. Po odeslání Vás budeme dále informovat emailem.

Prohlédněte si možnosti dopravy i platby, vč. jejich cen. Poštovné je zdarma od 1 000 Kč na všechny dopravce.


Cena 75 Kč

Česká pošta

Balík nejdříve do ruky, pak na poštu

Zboží se Vám pošta bude snažit doručit až do domu, pokud Vás nezastihne, uloží jej na poštu, kde pro Vás bude připraveno 10 dní k vyzvednutí.

Cena na dobírku: 110 Kč
Cena s platbou předem: 75 Kč


Cena 85 Kč

DPD

Cena na dobírku (řidič): 120 Kč
Cena s platbou předem: 85 Kč

Zboží vám doručí kurýrní služba DPD na místo určení. Řidič vás bude za včasu informovat o době doručení. Termín závozu si můžete přeložit na následující den, nebo jinak upravit.


Os. odběr Praha
ZDARMA

Osobní odběr

Cena: ZDARMA

Vaši objednávku si můžete vyzvednout také osobně v pražské prodejně SignatureStore v unikátním prostoru s kavárnou Vnitroblock. Adresa prodejny: Tusarova 791/31, Praha 7. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Brno
ZDARMA

Osobní odběr

Cena: ZDARMA

Vaši objednávku si můžete vyzvednout také osobně v Brněnském PlaceStore na adrese: Moravské nám. 4, Brno 602 00. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Ostrava
ZDARMA

Osobní odběr

Cena: ZDARMA

Vaši objednávku si můžete vyzvednout také osobně v CzechBrands v Ostravském foru Nová Karolína naproti Foot Locker na adrese: Jantarova 4, Ostrava 702 00. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Liberec
ZDARMA

Osobní odběr

Cena: ZDARMA

Vaši objednávku si můžete vyzvednout také osobně v PinkTina designshop na adrese: Růžová 297/7, Liberec 460 01. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Dobříš
ZDARMA

Osobní odběr

Cena: ZDARMA

Po tel. domluvě si zboží můžete vyzvednout na naší adrese v Dobříši. Platba je možná pouze předem. Vaše objednávka bude k vyzvednutí do druhého pracovního dne.

Nákup je u nás bez starostí

Máte další dotaz, nebo potřebujete individuální doručení, které nenabízíme?
Kontaktujte nás. Budeme se těšit na váš nákup.


Zanechte nám svůj email a dostávejte akční nabídky