Doprava, osobní odběry, platby

Průměrná doba dodání je 2-3 pracovní dny. Stejná lhůta platí i pro osobní odběry, kam balíčky zasíláme. Po odeslání vás budeme dále informovat e-mailem.

Prohlédněte si možnosti dopravy i platby, vč. jejich cen. Poštovné je zdarma od 1 500 Kč na všechny dopravce.

Více informací o dopravě nebo osobním odběru se dozvíte najetím myší na jednotlivá loga.


Cena 85 Kč

Česká pošta

Balík nejdříve do ruky, pak na poštu

Zboží se vám pošta bude snažit doručit až do domu, pokud vás nezastihne, uloží jej na poštu, kde pro vás bude připraveno 10 dní k vyzvednutí.

Cena na dobírku: 120 Kč
Cena s platbou předem: 85 Kč


Cena 95 Kč

DPD

Cena na dobírku (řidič): 130 Kč
Cena s platbou předem: 95 Kč

Zboží vám doručí kurýrní služba DPD na místo určení. Řidič vás bude informovat o době doručení. Termín závozu si můžete přeložit na následující den, nebo jinak upravit.


Cena 95 Kč

PPL

Cena na dobírku (řidič): 130 Kč
Cena s platbou předem: 95 Kč

Zboží vám doručí kurýrní služba PPL na místo určení. Řidič vás bude informovat o době doručení. Termín si můžete přeložit na následující den, nebo jinak upravit.


Os. odběr Praha
25 Kč

Osobní odběr

Cena: 25 Kč

Zboží si můžete vyzvednout také osobně v obchodě Kuráž na adrese Veletržní 48, Praha 7 - Letná, v obchodě Vidda concept store na adrese: Westfield Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4 nebo obchodě PlaceStore na adrese: Krymská 36, Praha 10. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Brno
25 Kč

Osobní odběr

Cena: 25 Kč

Zboží si můžete vyzvednout také osobně v Brněnském PlaceStore na adrese Moravské nám. 4, Brno. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Dobříš
ZDARMA

Osobní odběr

Cena: ZDARMA

Po telefonické domluvě si zboží můžete vyzvednout na naší adrese v Dobříši. Platba je možná pouze předem. Vaše objednávka bude k vyzvednutí do druhého pracovního dne.


Os. odběr Zlín
25 Kč

Osobní odběr

Cena: 25 Kč

Zboží si můžete vyzvednout také osobně v Place mimi na adrese Sadová 3053, Zlín. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Hradec Králové
25 Kč

Osobní odběr

Cena: 25 Kč

Zboží si můžete vyzvednout také osobně v obchodě Tvůj PROSTOR na adrese Gočárova třída 1265, Hradec Králové. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Ostrava
25 Kč

Osobní odběr

Cena: 25 Kč

Zboží si můžete vyzvednout také osobně v TY IDENTITY na adrese Poštovní 39/2, Ostrava. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.


Os. odběr Olomouc
25 Kč

Osobní odběr

Cena: 25 Kč

Zboží si můžete vyzvednout také osobně v PlaceStore Olomouc na adrese Pavelčákova 437/, Olomouc. Vaše objednávka bude k vyzvednutí během 2-3 pracovních dní.

Nákup je u nás bez starostí

Máte další dotaz, nebo potřebujete individuální doručení, které nenabízíme?
Kontaktujte nás. Budeme se těšit na váš nákup.


Buďte informováni o všech novinkách a slevách