Koho právě hledáme

Marketing manažer

Pro naši značku under&lounge wear El.Ka (www.elka-underwear.cz/sk/pl) hledáme marketingového manažera na HPP. Jsme dynamická a atraktivní značka, plná hodnot a inovativních přístupů a to jak k výrobě, prodeji tak právě k marketingu. Působíme na českém, slovenském a polském trhu.

Náplň pozice

Hlavním zaměřením této pozice je koordinace, plánování a vyhodnocování marketingových aktivit řízených ve spolupráci s vedením, týmem online marketérů, kreativy a spoluprací s PR agenturou a konzultanty. Cílem je kontinuální zvyšování prodejů a řízení kampaní internetového obchodu značky, retence zákazníků i práce s cílovými skupinami. /online i offline/

Co nabízíme:

  • Dobrou pověst a hodnoty značky promítající se v dobrém vnímání zákazníků i partnerů – a tedy dobře připravenou půdu pro další růst (ekologie výroby, CSR aktivity, výroba v ČR, kvalitu všech vstupů i úroveň komunikace)
  • Zajímavou pracovní náplň kombinující kreativní, analytickou, strategickou i vyjednávací složku
  • Vyvážený poměr práce v kanceláři i mimo ni (schůzky, komunikace, zařizování)
  • Možnost podílet se na tvorbě strategie značky, vývoje a plánování kampaní (nové formáty a kampaně, následná focení, tvorba sloganů/ audio i video spotů, grafických materiálů) vč. velkého záběru v online marketingu (máme silné profily na soc. Sítích a zakládáme si na max. využití online možností)
  • Oporu z vedení firmy, formou konzultací, doporučení, zaškolení, množství kontaktů
  • Otevřené pole aktivit, inovátorský přístup i dostatečný rozpočet
  • Kariérní i osobní růst spojený s výrazným rozvojem značky a množstvím zkušeností/aktivit
  • Kontakty – na této pozici si vybudujete mnoho kontaktů z řad médií, reklamy, PR, produkce a dalších oblastí
  • Zaběhnutý mladý tým pro spolupráci
  • Flexibilní podmínky, kde se pracovní doba po dohodě dá upravit podle aktuálních potřeb, ať je to odečet elektřiny nebo něco podobného, na což si nemusíte brát dovolenou
  • Práci na HPP v centru Prahy (Ulice Myslíkova vedoucí na Náplavku)
  • Firemní PC, telefon
  • Zajímavé platové ohodnocení + bonusy za plnění plánu + s dobrými výsledky další růst

Co požadujeme:

  • Zkušenosti z oblasti marketingu – ideálně práce na obdobné pozici, či v reklamní agentuře nebo marketingovém oddělení
  • SŠ vzdělání – VŠ nepožadujeme v případě zkušených uchazečů, případně rádi uvítáme vzdělání z oblasti marketingu/media/PR
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň (nevyžadujeme naprostou dokonalost)
  • Komunikativnost a ochotu vyjednávat
  • Samostatnost a vlastní time management
  • Preciznost, dotahování věcí do konce
  • Znalost MS Excel pro vedení reportingu a prezentace výsledků
  • Pro aktivní přístup a motivaci k neustálému zlepšování marketingu a celkového image značky
  • Manažerské schopnosti – vedení týmu, koordinace aktivit a odpovědnost za výsledky
  • Selský rozum – věříme, že dožene každou neznalost – nebojte se nám tedy ozvat i když ne všemu kralujete, věříme, že společně se vším prokoušeme

Pokud Vás pozice zaujala budeme rádi, když si o ni řekneme více. Prosíme tímto o zasílání životopisů na email: kariera@elka-underwear.cz

Budeme se těšit na případný osobní pohovor.

Všechny zájemce uvědomíme o případném pozvání na pohovor nebo nepřijetí do 5 pracovních dnů.

Zanechte nám svůj email a dostávejte akční nabídky