Elka a odpovědná výroba

Materiály a udržitelná výroba

Není vám lhostejný původ produktu, který si chcete pořídit?

Snažíme se, aby většina materiálů byla čistě přírodního charakteru a vzhledem k odpovědnému působení značky vyrobena tím nejšetrnějším způsobem.

Jaké materiály při výrobě používáme a jaká jsou naše další ekologická opatření? V našem průvodci se vše dočtete.

Udržitelná výroba v rámci ČR
Udržitelná výroba v rámci ČR

Udržitelná výroba v rámci ČR

ELKA se stará a pečuje.

Kompletní produkce značky od knoflíků po finální výrobu probíhá v několika dílnách v České republice za účelem dodržování odpovědného působení celé značky. Také všichni naši dodavatelé, z nichž 80 % tvoří lokální firmy, splňují přísně etické parametry.

Poznejte náš příběh a vizi
Přírodní materiály
Přírodní materiály

Přírodní materiály

Záleží nám na tom, jak se v našich produktech cítíte. Všechny látky prochází pečlivým výběrem a dlouhodobým testováním. Naše produkty jsou vyráběny výhradně z prémiových přírodních materiálů jako je Micromodal, bavlněný satén, bambus a 100% bavlna pěstovaná v EU a pyšní se certifikátem OEKO-TEX®. To znamená, že neobsahují žádné chemické látky.

ZERO/minimum waste přístup
Minimum waste

Minimum waste

K odlehčení životnímu prostředí patří bezpochyby i minimalizace odpadu. Některé naše produkty, jako například vonné sáčky, vznikají z ústřižků látek, které by už jinak nenašly uplatnění.

Bez plastu
Bez plastu

Bez plastu

Nezatěžovat planetu je pro nás stejně důležité, jako uspokojit veškerá vaše přání. Jsme z 99 % bezplastová společnost. Kromě knoflíků ( a už i ty najdete například u povlečení bezplastové) u nás nenaleznete žádné plastové obaly, visačky ani izolepy. 

Elka

Podporujeme sociální odpovědnost a angažujeme
si i mimo naši produkci

Loono

Loono

V rámci spolupráce s organizací Loono a jejich projektu #prsakoule podporujeme osvětu v samovyšetření rakoviny prsou a varlat.

Leros

Leros

Máme svoje zásady, lokální podpora značek a minimalizace odpadního materiálu jsou jedny z nich. Ve spolupráci s českou značkou Leros tak vznikly vonné pytlíčky z látek, které by již jinak nenalezly uplatnění a z ručně sbíraných bylinek.

Eukama nohama

Rukama nohama

Některé naše produkty vznikají ve spolupráci s chráněnou dílnou pečující o sociálně slabé a jinak znevýhodněné osoby na trhu práce. Pomáháme tak zajistit její provoz.

Máte tip na organizace či projekt, kde bychom mohli pomoci?

Napiště nám! Aktuálně hledáme projekty zejména z oblasti ekologie a životního prostředí.

Napište nám
8x osobní odběr
8x osobní odběr Doprava zdarma od 1 500Kč
Materiály a výroba
Materiály a výroba Minimum waste
Zasíláme po celém světě
Zasíláme po celém světě Pohodlí bez omezení
 Dárkové balení
Dárkové balení S osobním vzkazem

Sezónní výprodej v plném proudu! Využijte kód ELKA30 a nakupte jakýkoliv produkt s 30% slevou až do konce září ✨
#elkalounge #elkaunderwear #vimconosim #seasonsale Elka V našich trenýrkách bude i pondělní ráno plné pohody..
S kódem ELKA25 a slevou 25 % na všechny trenýrky vám to prostě vyjde! 
#elkaunderwear #elkalounge #ceskaznacka #vimconosim Elka
Instagram

Sledujte nás na
Instagramu

Sdílejte s námi vaše momenty.

Tak schválně, milé dámy, co vy a vaše chvilky pro sebe? V přírodních materiálech, pohodlných střizích, saténovém povlečení ???? V dámské kategorii máme pár zvýhodněných kousků, které zaručeně musíte mít ✨
#elkaunderwear #elkalounge #vimconosim #yourmomentsonly Elka Je to cítit ve vzduchu ???? není nic nad tuhle pohodlnou kombinaci. Takový podzimní starterpack. Navíc se slevou 25 % ???? Elka ELKA se stará a pečuje. Naše produkty k vám putují s certifikátem OEKO-TEX®, znamená to, že byly vyrobeny z textilií splňujících vysoké humánní a ekologické standardy, neobsahují žádné chemické látky a pro jejich výrobu byly použity pouze bezpečné materiály ????????
#elkaunderwear #elkalounge #vimconosim #oekotex Elka Ve spolupráci s českou značkou @nobilistiliacz jsme si pro vás připravili SOUTĚŽ o dárkové poukazy @nobilistiliacz a ELKA Lounge v celkové hodnotě 4000 Kč! 
@nobilistiliacz je značka přírodní kosmetiky pro celou rodinu, stejně jako my ryze česká a pečující o své zákazníky z hloubi srdce. Lokální podpora a radost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější, tak jsme dali hlavy dohromady a rozhodli se udělat vám radost!
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Napište nám do komentářů jaký je nejnovější produkt z nabídky Nobilis Tilia? Napovíme vám, že byl vytvořený s harmonií a otevřeným SRDCEM ????
Výherce obdrží poukaz na nákup v hodnotě 2000,- od @elkaunderwear  a poukaz na nákup v hodnotě 2000,- od @nobilistiliacz 
Kompletní pravidla soutěže ➡️ 
https://www.elka-underwear.cz/obsah/leto-plne-soutezi Elka Přes plavky jedině naše kraťásky, skvěle padnou, guma je měkkoučká a bavlna prodyšná ???? na dnešek ideálka! 
#elkalounge #elkaunderwear #vimconosim Elka S láskou ke každému detailu, s láskou k vám ????
Při tvorbě našich produktů dbáme nejen na funkčnost, ale i na promyšlené detaily, které dodají vašemu životnímu stylu ten správný šmrnc... ✨
#elkalounge #elkaunderwear #povleceni #slaskou #homeanddeco Elka Velká letní SOUTĚŽ s ELKA Lounge! Zapojte se do soutěže a vyhrajte produkty na celý rok! ✨✨✨

Pravidla jsou jednoduchá:

1. Sledujte náš IG profil 
2. Dejte like fotce této fotce
3. Okomentujte ji označením s kým a kam byste naše produkty v létě nosili nejraději. Zacvičit si jógu? Na zahradu k bazénu, nebo jen tak na doma? Nápadům se meze nekladou!

Soutěž poběží do konce srpna a zapojit se můžete maximálně třemi komentáři. Vyhrává ten nejoriginálnější! 
Sdílejte mezi přátelé, třeba se s vámi rozdělí o případnou výhru ????

Facebook není pořadatelem soutěže, nesponzoruje ji a nijak s ní nesouvisí.
Soutěž probíhá od 30.7. do 30.8. Plné znění soutěže naleznete na našich stránkách. Link v BIO

#elkalounge #elkaunderwear #velkaletnisoutez #soutez Elka Od dnešního dne nakoupíte dětské produkty s 30% SLEVOU! Znáte to, ošoupaná kolínka, prodřený sed ze skluzavky, tu dirka, tu šmouha od borůvek. Léto je plné nástrah a dobrodružství a tak jsem si pro zpříjemnění připravili letní akci s kódem ELKAKIDS. Létu zdar! ☀️
#elkalounge #elkaunderwear #elkakids #vimconosim Elka Pravidelná dávka zajímavostí! Aneb při pátku trochu čtení....
#elkalounge #zerowaste #ceskaznacka #leros #pribehyznacek Elka Zadejte kód BODY a užijte si novou dimenzi pohodlí za akční cenu ✨
Dámské body - must have nejen letního šatníku. Micromodal, který je šetrný k pokožce, čistý design a střih pro dokonalý komfort....
#elkalounge #elkaunderwear #vimconosim #udrzitelnamoda Elka Jak to všechno začalo? A kam jsem se za tu dobu dostali? S várkou nových fotek, které se od dosavadních liší nejen produkty a modely, ale celkovou flow, nám přišlo tak nějak symbolické shrnout si, kam jsme se za těch 12 let posunuli. A že jsme ušli pořádný kus cesty! 
Zbrusu nové produkty, materiály, střihy, barvy, dodavatelé, zkušenosti, samozřejmě vy - naši milovaní zákazníci! ✨
Celý článek již brzy na další horké novince - bude blog! 
Těšíte se?
#elkaunderwear #elkalounge #babywear #vimconosim Elka
Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together.